05396471538
Drop & Fly Park

Vale & Otopark İşletmeciliği

Vale & Otopark İşletmeciliği

Hakkımızda

Gallery

JETPARK , İzmir ilimizde faaliyet göstermektedir. Bulunduğumuz bölgede kurumsal firmaların temel ihtiyaçlarının başında gelen araç depolama sorunu , araç alım ve satışında güvenli işletmelerin eksikliği ve trafik yoğunluğu sonucu oluşan strese , araç park sorunlarına cevap verebilecek ve sigorta kapsamında eğitilmiş personelleri ile Drop & Fly  Park çözümü ile kurumsal ve bireysel ihtiyaçları karşılama hedefi ile yola çıkmıştır.

JETPARK hizmetinin sağlandığı en önemli kolaylık bulunduğu tüm noktalarda zaman kaybını ve zahmeti engellemektir. JETPARK hizmetini kullanan kurumsal ve bireysel müşteriler, araçlarını 7/24 güvenlik hizmeti sunulan , ulaşım sıkıntısı olmayan , çözüm odaklı sunulan depolama hizmeti ve park sorununa kalıcı çözüm olarak uygulamaya konan Drop & Fly Park (Park et & Uç) hizmeti ile ve sektöründe öncü %100 güvenli , her aşaması eksper kontrolü ile güvence altına alındığı müşteri isteklerinin doğrultusunda en hesaplı araca ulaşmayı sağlayan , müşteri odaklı araç Alım & Satım hizmeti ile kurumsal ve bireysel müşterilerimize zaman kazandırıyor ve birçok zahmetli formaliteden uzak güvenli, kaliteli hizmet sunuyoruz.

Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin araçları , JETPARK görevlisine teslim edildiği andan,tekrar teslim alınıncaya kadar geçen süre içinde her türlü hasar durumuna karşı sigorta güvencesi altına alınmaktadır.

Yeni Jetpark

  • Drop & Fly Park
  • Araç Satış & Kiralama
  • Vip Transfer
  • Vale & Otopark İşletmeciliği
  • Turizm & Destek

Asistanlık hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur.